HV732ATTD334G
MFR.Part #
HV732ATTD334G
JLCPCB Part #
C4103522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS