RK73G2BRTTD3161F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3161F
JLCPCB Part #
C6649135
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS