RN732ATTD1270A25
MFR.Part #
RN732ATTD1270A25
JLCPCB Part #
C3998645
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS