HV732ATTD3243F
MFR.Part #
HV732ATTD3243F
JLCPCB Part #
C3957557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS