HV732ATTD1243F
MFR.Part #
HV732ATTD1243F
JLCPCB Part #
C4292793
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS