HV732ATTD1243D
MFR.Part #
HV732ATTD1243D
JLCPCB Part #
C4000713
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS