RN73H2BTTD2711F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2711F25
JLCPCB Part #
C2542263
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.71kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS