TRR10EZPF8251
MFR.Part #
TRR10EZPF8251
JLCPCB Part #
C6338605
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS