HV732ATTD275J
MFR.Part #
HV732ATTD275J
JLCPCB Part #
C4237067
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS