HV732ATTD2613D
MFR.Part #
HV732ATTD2613D
JLCPCB Part #
C3948425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS