RK73B1HTTC122G
MFR.Part #
RK73B1HTTC122G
JLCPCB Part #
C2575883
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS