SG73P1EWTTP561G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP561G
JLCPCB Part #
C4321019
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS