RN73H2ETTD4300F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4300F100
JLCPCB Part #
C4213096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS