HV732BTTD185G
MFR.Part #
HV732BTTD185G
JLCPCB Part #
C4317786
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS