HV732ATTD1824F
MFR.Part #
HV732ATTD1824F
JLCPCB Part #
C3968600
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS