HV732BTTD1824F
MFR.Part #
HV732BTTD1824F
JLCPCB Part #
C3965014
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS