RN731JTTD1890B50
MFR.Part #
RN731JTTD1890B50
JLCPCB Part #
C4030139
Description
-55℃~+155℃ 189Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS