HV732ATTD1803F
MFR.Part #
HV732ATTD1803F
JLCPCB Part #
C4291713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS