HV73V2ATTD1583F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1583F
JLCPCB Part #
C4042023
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS