RN73R2ETTD8162F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8162F10
JLCPCB Part #
C2604361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS