HV732ATTD1403D
MFR.Part #
HV732ATTD1403D
JLCPCB Part #
C3934078
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS