HV732ATTD1303F
MFR.Part #
HV732ATTD1303F
JLCPCB Part #
C3950930
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS