SG73P2ATTD1003D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1003D
JLCPCB Part #
C3967050
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS