HV732ATTD126J
MFR.Part #
HV732ATTD126J
JLCPCB Part #
C4233657
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS