HV732ATTD125J
MFR.Part #
HV732ATTD125J
JLCPCB Part #
C4105285
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS