HV732HRTTE106G
MFR.Part #
HV732HRTTE106G
JLCPCB Part #
C6209916
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS