SLR1TTE1183D
MFR.Part #
SLR1TTE1183D
JLCPCB Part #
C4260880
Description
-55℃~+180℃ 118kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS