RK73H2BRTTD1211F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1211F
JLCPCB Part #
C2599325
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS