SG73P2E1RTTD4323D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4323D
JLCPCB Part #
C6221948
Description
-55℃~+155℃ 1W 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS