SG73P1JRTTD3831F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3831F
JLCPCB Part #
C5750985
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS