SLR1TTE394J
MFR.Part #
SLR1TTE394J
JLCPCB Part #
C4193330
Description
-55℃~+180℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS