HV732ARTTD2213F
MFR.Part #
HV732ARTTD2213F
JLCPCB Part #
C6637711
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS