RK73B1FRTTBL151G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL151G
JLCPCB Part #
C4153112
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS