HV732ARTTD125J
MFR.Part #
HV732ARTTD125J
JLCPCB Part #
C6576327
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS