HV732ARTTD116J
MFR.Part #
HV732ARTTD116J
JLCPCB Part #
C5656269
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS