SG73S1JTTD3401D
MFR.Part #
SG73S1JTTD3401D
JLCPCB Part #
C3958107
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS