SG73S2ARTTD2431D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2431D
JLCPCB Part #
C5894909
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS