HV732ARTTD1133F
MFR.Part #
HV732ARTTD1133F
JLCPCB Part #
C7287150
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS