RN73H1JTTD48R1A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD48R1A25
JLCPCB Part #
C4310556
Description
100mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS