RN73R1ETTP1891B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1891B50
JLCPCB Part #
C3955523
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS