RT0805BRD078R87L
MFR.Part #
RT0805BRD078R87L
JLCPCB Part #
C6460774
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS