HV731JTTD2432F
MFR.Part #
HV731JTTD2432F
JLCPCB Part #
C4043352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS