SG73S1ETTP1910D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1910D
JLCPCB Part #
C3953911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS