HV731JTTD183J
MFR.Part #
HV731JTTD183J
JLCPCB Part #
C4080781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS