RN73R1JTTD7322B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7322B50
JLCPCB Part #
C4146314
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS