RK73H2ATTD7152F
MFR.Part #
RK73H2ATTD7152F
JLCPCB Part #
C830397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS