RN73H2BTTD7503B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7503B25
JLCPCB Part #
C346157
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS