RN732BTTD3701B10
MFR.Part #
RN732BTTD3701B10
JLCPCB Part #
C4159429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS