HV731JRTTD5233F
MFR.Part #
HV731JRTTD5233F
JLCPCB Part #
C6576288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS