SG73P2ATTD151G
MFR.Part #
SG73P2ATTD151G
JLCPCB Part #
C3990076
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS